Şehirler bulundukları coğrafyalarda küresel ağları inşa ederler. Kardeş belediye protokolü kurmak, bölge kalkınması ve işbirliğinin arttırılması açısından anlamlıdır. Uluslararası Kamu Diplomsisi ile İşbirliğinde Olmak, Kültürden ticarete, işbirliğinden tecrübe paylaşımına kadar gücü ikiye katlamak, Uluslararası Kamu Diplomsisi ile İşbirliğinde Olmak, Kardeş belediye protokolü imzalayarak farklı ülkelerdeki, Farklı kentlerin temsilcilerini buluşturmak, İş adamlarını bir araya getirmek ve proje geliştirmeleri için teşvik etmek, Gelişen ticaretle birlikte istihdam yaratmak, Bölgenin gelir düzeyini arttırmak. Uluslararası Kamu Diplomsisi ile İşbirliğinde Olmak, Gönüllü işbirliği projeleri ile ortak bir amaç belirlemek, şehir ve bölge yurt dışı tanıtımı gerçekleştirmek, Çevre kaynaklarının hedefler doğrultusunda kullanımını sağlamak. Uluslararası Kamu Diplomsisi ile İşbirliğinde Olmak, Şehir ekonomisine uygun heyet ziyaretleri gerçekleştirerek fuarlar düzenlemek, Konser, Sergi , Festival gibi kültürel faaliyetler düzenlemek, Kamu diplomasisinin ekonomik altyapısını oluşturmak.
ATiK Genel Merkez İstişare Konseyi
ATiK Genel Merkez Tanıtım Videosu
Haxsa Ticaret Platformu ATİK’in Business Partneridir. Birleşik Krallık İngiltere Londra Merkezli AWorldPress Yayın Kuruluşu Şirketi ATİK’in Basın Kuruluşu olmakla birlikte Haxsa üyelerinin firmalarının tanıtımlarına destek vermektedir.

ATİK ve DEİK Dünya Ekonomi İşbirliği Koordinasyon Derneği olarak şehirlerin daha iyi tanınması Uluslararası alanlarda daha çok ilişkiler kurmaları için eğitim, kültürel, sosyal, ekonomik ve tanıtım projeleriyle AR-GE çalışmalarında bulunuyoruz. ATİK olarak dünyanın 78 ülkesinde ve ülkelerin kendi şehirlerinde yapmış olduğumuz 179 ATİK başkanlıklarıyla girişimcilere destek sağlıyoruz.  
www.atikuemp.com

ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin’in önderliğinde ayrıca,Haxsa Group Ticaret Platformumuzla 12619 Üye firmalarımızla direk sizlere ticari fırsatlar sunuyoruz.

www.haxsagroup.com

Bulgaristan’da 500 Dönüm üzerinde 500 Milyon Dolarlık Uluslararası Organize Sanayi Bölgesi projemizlede Avrupa’da akıllı ve modern bir anlayışla Uluslararası ticaret merkezi oluşturarak gücümüze inşallah güç katacağız.

www.aifiz.atikuemp.com

Birleşik Krallık İngiltere Londra Merkezli AWorldPress basın ve yayın şirketimizde gazetecilik çalışmalarımızı yürütüyor ve Dünya gündemini 11 dilde takip ediyoruz. Sizleri de  görsel basınız başta olmak üzere whatsapp ve diğer sosyal medya gruplarımızla bilgilendiriyoruz.

www.aworldpress.com

ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin’in  liderliğinde inşallah yurt içinde ve yurt dışında  B2B - ikili iş görüşmeleri başta olmak üzere, üyelerimizin ticaretine katkı sağlanmak ve Uluslararası Kamu Diplomasisi çerçevesinde ilerleme yapabilmeleri için elimizden gelen her türlü desteği veriyoruz. 

Saygılarımızla,

Ela Başaran 

ATİK Basın Danışmanı 

DELHI NCR ATiK İstişare Konseyi
DELHI NCR ATiK Tanıtım Videosu
Yeni Delhi ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.